Останні події
У Раді зареєстрували законопроект, який дасть поштовх для розвитку дрібного виноробства. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Роберт Горват.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно відбулася масштабна акція «Зробимо Україну чистою». До великого прибирання приєдналися й ударівці Закарпаття. Майже у кожному районі разом з іншими волонтерами партійці провели «суботники».
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Мукачівські УДАРівці організовують благодійну акцію до Великодня. Активісти міського та районного осередків планують відвідати з подарунками одиноких пенсіонерів, родини переселенців та багатодітні сім`ї.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активіст Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Євген Агоста побував на Національному семінарі з молодіжної політики. Дводенний захід відбувався в Києві вчора та сьогодні.Участь у семінарі взяло близько 70 представників структурних підрозділів, установ, центрів та інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Таку думку висловив народний депутат України, член фракції Партії “Блок Петра Порошенка” на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. На думку політика, боротьба з олігархами стане поштовхом до розвитку економіки.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В Мукачеві провели турнір з петанку, присвячений пам’яті Володимира Гвоздя. Близько 30 учасників з різних районів Закарпаття, а також з Львівської, Харківської та інших областей, зібралися, щоб позмагатися за кубок.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України Роберт Горват, який пройшов до Верховної Ради VIII скликання по виборчому округу №68 (м.Ужгород та Ужгородський р-н), проводить плановий прийом громадян. Цього разу поспілкуватися із народним обранцем, задати йому наболілі питання та висловити свої пропозиції чи ідеї зможуть жителі смт.Великий Березний, міст Перечин, Чоп та Ужгород.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Днями активісти УДАРної  молоді завершили акцію «Подаруй дитині майбутнє - Подаруй книгу сільській бібліотеці». Як і планувалося, вони передали зібрану літературу в Ужгородську району бібліотеку, що в селі Сюрте.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Чиновники забувають про молодь, формуючи бюджети. Про це заявив керівник Молодіжного крила Закарпатського УДАРу Денис Ман у коментарі про бюджет області на 2015 рік.       

У День Соборності ужгородці об`єднаються в живий ланцюг. Таку акцію планує провести в місті Молодіжне крило УДАРу. Організатор заходу Ладислав Помпель каже, що таким чином активісти ще раз нагадають: Україна – єдина. 

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов звільнив з посади начальника Управління у справах культури, спорту, сім`ї та молоді Ужгородської міської ради. Більше, ніж півроку цю посаду займала ужгородська активістка Ольга Гатнер, яку у міську раду делегувала громадськість. 
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

При внесені змін до бюджету і бюджетоутворюючих законів ми повинні опиратися на коаліційну угоду. Про це заявив народний депутат Валерій Пацкан в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Молодь закарпатського "УДАРу" переконана, що в Ужгородському національному університеті повинні бути розширені права студентського самоврядування. Зокрема, це стосується виборів нового ректора.
11 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Режим у паніці і щоб прикрити власну непрофесійність і недолугу політику, представники влади хочуть звалити всі свої гріхи на Майдан. Ніби це люди, що вийшли на Майдан, винні в тому, що економіка країни занепадає. Але ситуація на валютному ринку країни жодним чином не залежить від мітингів.
10 Грудня 2013 +Коментар | подобається