Останні події
Режим намагається залякати українців, грубо і цинічно придушити спротив, тільки б залишити за собою владу. Цієї ночі народ вкотре хотіли залякати. І це огидно.
11 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Закарпатська обласна організація Політичної партії «УДАР» долучається до мобілізації мешканців Закарпатської області для поїздки до Києва та участі в євроінтеграційному мітингу і закликає всіх свідомих закарпатців долучитися до Євромайдану в Києві. Наразі складаються списки людей, яких безкоштовно доставлять на Майдан.

Звернення депутата Ужгородської міської ради від УДАРу Ростислава Буланова

Про це під час перерви засідання Верховної Ради повідомив народний депутат України від УДАРу Валерій Пацкан.

Враховуючи ситуацію в країні, на Закарпатті було вирішено створити Штаб національного спротиву у складі представників опозиційних партій та громадських об’єднань. Заява про це прозвучала під час сесії Закарпатської обласної ради.

2 грудня народний депутат України від УДАРу Валерій Пацкан оприлюднив звернення до представників правоохоронних органів:

Молодий активіст, який є куратором молодіжної організації УДАРу на Закарпатті, взяв участь в парламентських слуханнях  на тему «Участь молоді у суспільному житті: економічна активність».
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Таку думку під час круглого столу «Морально-етичні проблеми законодавчого забезпечення міжнаціональної толерантності» висловив Валерій Пацкан, голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.
10 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

В Ужгороді активісти Молодіжного крила партії “УДАР” провели флеш-моб “Україна – це Європа».
10 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

 2 жовтня, в закарпатському місті Берегово відбулася зустріч членів українського та угорського парламентів. Українську делегацію представляли члени Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, угорську – члени Комітету національної єдності.

2 жовтня народні депутати України Валерій Пацкан, Мустафа Джемілєв, Василь Самойленко та Іштван Гайдош відвідали Пункт тимчасового розміщення біженців, що розташований в закарпатському Мукачеві.

Про це політик заявив під час брифінгу після виїзного засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

1 жовтня 2013 року, о 13.30 в приміщенні Закарпатської облради відбудеться брифінг головиКомітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин з приводу виїзного засідання Комітету на Закарпатті.
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

31 травня сесія Ужгородської міської ради не обійшлася без скандалів. Точилися вони навколо забудови зелених зон, виділення коштів для рекламування мерії і розвитку гольфу в обласному центрі Закарпаття.«Сьогоднішня сесія – доказ того, що представники Партії регіонів Ужгородської міської ради взяли курс на тотальний дерибан міського майна, а міський голова цілком забув про свою передвиборну програму. Віктор Погорєлов обіцяв ужгородцям на посаді мера зробити все для збереження зелених зон, а сьогодні ми чітко бачимо, наскільки цілеспрямовано присвоюється кожний незабудований клаптик міської землі», - заявив під час спілкування з пресою представник партії УДАР в міській раді Ростислав Буланов.
31 Травня 2013 +Коментар | подобається