Останні події
В Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин триває робота над підготовкою проекту Закону України «Про свободу мирних зібрань».Свобода мирних зібрань є фундаментальним правом людини, що є основою демократичного суспільства. Цим зумовлюється надзвичайна важливість зазначеного законопроекту для суспільства, а також необхідність врахування громадської думки при розробці та прийнятті цього Закону.
29 Травня 2013 +Коментар | подобається

У вівторок, 28 травня, відбулася зустріч членів Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин з експертами, представниками громадських організацій та органів державної виконавчої влади щодо доопрацювання проекту Закону України «Про свободу мирних зібрань».В контексті недавніх подій, члени Комітету підтримали пропозицію щодо необхідності внесення до проекту Закону положень щодо належного захисту професійної діяльності журналістів під час проведення мирних зібрань.
29 Травня 2013 +Коментар | подобається

12 червня у стінах Верховної Ради відбудуться парламентські слухання щодо дотримання прав людини в Україні, ініційовані Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносинДо участі в слуханнях запрошуються активісти громадських організацій.Для реєстрації учаснику із Закарпаття необхідно зареєструватися за телефоном: 066 286 2000 (Денис) або надіслати свою заявку із контактними даними на елктронну скриньку організації: udar.uzh@ukr.net Кількість місць обмежена. Серед учасників слухань планується обрати доповідача стосовно теми слухань та презентувати пропозиції молоді стосовно вдосконалення чинного законодавства в забезпеченні дотримання прав людини в Україні
28 Травня 2013 +Коментар | подобається

В Ужгороді завершила свою діяльність «Школа молодого активіста», організована за підтримки обласної організації партії УДАР. За три місяці навчання «школярі» мали можливість прослухати лекції на такі теми, як «Проектний менеджмент», «Громадська організація: від створення до суспільного визнання», «Основні етапи українського державотворення» та багато інших.Також, на основі отриманих знань, кожен з випускників Школи працює над власними суспільно корисними проектами. Кращі з них будуть реалізовані за підтримки УДАРу.
28 Червня 2013 +Коментар | подобається

На першому молодіжному Форумі в Ужгороді представник «УДАРної молоді» виступив проти  прийняття законопроекту «Про вищу освіту», зареєстрованого представником ПР  Сергієм Ківаловим.
11 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Три роки перебування при владі команди Януковича і Партії регіонів – це роки втрачених можливостей, розгулу корупції і нахабної безвідповідальності усіх наближених до влади.
27 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Поезією, прозою і розмовами про те, яка мова для українців сьогодні є рідною відзначили День рідної мови в Закарпатському УДАРі. 21 лютого в Ужгороді відбувся круглий стіл, в якому взяли учать представники мистецтва, науки, студентства та політики. Також, цього дня було анонсовано про старт акції збору книжок для популяризації української мови в тій частині держави, де її майже забули, – в Криму.
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Якби народні депутати уважно читали те, що приймають і голосували особисто, в нас не було б такої кількості горе-реформ.
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

На конференції громадських організацій, організованій в Ужгороді АIESECом, координатор Молодіжного крила ЗОО Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Денис Ман презентував діяльність ЗОМГО «УДАРна МОЛОДЬ»,  а також наголосив на ряді проектів, для реалізації котрих замало однієї організації і вартує об’єднатися.
13 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Про можливості надання соціальних послуг мігрантам йшлося сьогодні, 8 лютого,  на зустрічі представників благодійного фонду Карітас України з народним депутатом Валерієм Пацканом, який очолює  парламентський Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.  

Голова виконкому Закарпатської обласної організації «УДАРу» Віктор Погар звернувся з позовом до Вищого адміністративного суду України про визнання незаконними рішень ВР щодо звільнення Арбузова та призначення Соркіна головою НБУ.Ще один позов, з вимогою визнати протиправними дії спікера під час голосування за відставку Сергія Арбузова з посади голови НБУ і призначення Ігоря Соркіна на цю посаду було направлено закарпатськими УДАРівцями до Окружного адміністративного суду міста Київ.

Валерій Пацкан, Голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів робочу зустріч із Валерією Лутковською, Уповноваженим Верховної Ради з прав людини

Сьогодні, 23 січня, представники Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин зустрілися з координатором проектів ОБСЄ в Україні, Послом Мадіною Джарбусиновою.Голова Комітету Валерій Пацкан (УДАР) заявив, що нова комітетська команда налаштована на конструктивну роботу та конкретні результати.

З 1 березня за «задоволення» прокататися на маршрутці, ужгородцям доведеться заплатити на 15% більше. Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 січня, на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.Відтак, тариф на проїзд у міському пасажирському транспорті з 1 березня буде підвищено з 2 до 2.30 гривень.Депутат Ужгородської міської ради від УДАРу вже виступив проти такого рішення, мотивуючись тим, що таке нововведення відчутно вдарить по кишеням малозабезпечених і багатодітних сімей.