Останні події

Діти в селах потребують маленького шансу від великих людей

Діти  - це наше майбутнє і надія. Через декілька років вже вони будуть розбудовувати Україну, тільки з їхньою допомогою нам вдасться змінити життя на краще.  Якщо наше підростаюче покоління діти будуть здоровими, то здоровою буде і нація.

Всі діти талановиті, незалежно від того, де живуть: у великому місті чи маленькому селі. Все що потрібно – дати їм змогу реалізувати свої здібності.

Однак, чомусь, влада набагато частіше звертає увагу на потреби учнів великих населених пунктів, забуваючи, що і в маленьких селах живуть дуже обдаровані школярі.

До прикладу, в Чабанівській школі І-ІІ ступенів, що на Ужгородщині, навчаються 52 дітей. Серед них є ті, хто дуже гарно малює  чи є  призерами шкільних олімпіад. Не дивлячись на те, що в школі не було спортивного майданчика, учні займали перші місця і на спартакіадах.

Великим щастям для дітей стало те, що за декілька днів до Нового року Чабанівська школа отримала новорічний подарунок від Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - новенький спортивний майданчик.

Як педагог зі стажем, я мала досвід роботи в одній з найбільших шкіл Ужгородщини. Однак, усього за рік роботи директором невеликої чабанівської школи, я усвідомила, на скільки важче таким як ми добитися хоча б мінімального сприяння від влади. Чимало доводиться робити власними силами. Звісно, коштів на все не вистачає.

Тому, коли ми звернулися до голови обласного «УДАРу» Валерія Пацкана з проханням допомогти із спортивним майданчиком, то в глибині душі переймалися, що і на цей раз буде так, як зазвичай: нам пообіцяють, що все зроблять, попросять підтримки на виборах і на тому все скінчиться. Але Валерій Васильович пообіцяв нам спортивний майданчик, і він виконав своє слово. Не за те, щоб ми десь «піднімали руку», а просто тому, що і сам є вихідцем із села і прекрасно розуміє ті проблеми, з якими стикаються звичайні, нерозбещені діти.

Він каже, що потрібно забирати дітей з вулиць, від комп’ютерних ігор. І це чиста правда. Тим більше, що наші діти справді люблять свою школу, проводять тут багато часу, обожнюють майструвати і допомагати.

Нарешті, учні Чабанівки зможуть ще й займатися спортом, зміцнювати свій організм, завойовувати призові місця на районних спортивних олімпіадах.

Щиро дякуємо за допомогу,

Хай щастить вам у Новому році!

Директор Чабанівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Сарваш Лариса Василівна

  30 Грудня 2011 +Коментар | подобається