Останні події

Валерій Пацкан: «Ми можемо виграти на більшості округів»

25 січня, в приміщенні Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР В.Кличка», відбулася прес-конференція, на якій голова закарпатського УДАРу Валерій Пацкан розповів про застереження, з якими в неділю  Віталій Кличко підписав Угоду про спільні дії опозиційних сил. Також було проаналізовано, який вплив матиме Угода на політичне життя в Закарпатті.

«Угода на Софіївській площі Кличком була підписана декларативно з цілим рядом застережень, адже варіант Угоди об’єднаної опозиції, запропонований КОДом не містить в собі цілого ряду тез, які є принциповими для лідера партії. Якщо ці застереження будуть враховані, то на вибори опозиція піде єдиною силою», - пояснив Валерій Пацкан.

За словами Валерія Васильовича, основним тезисом Угоди має бути висування спільних кандидатів по виборчих округах, яке має базуватись не на кількісному їх розподілі між партіями, а на якісному підборі кандидатів від мажоритарних округів. Пріоритет віддаватиметься високоморальним членам суспільства, які не були замішані в скандалах, не мають за собою «шлейфу» невиконаних обіцянок і не являються представниками сьогоднішньої влади. Це можуть бути люди просто з народу.

В УДАРі вважають, що для визначення єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції в кожному окрузі опозиційні сили повинні спільно провести незалежне дослідження, яке визначить рівень підтримки виборцями та рейтинг усіх кандидатів від цих сил. Результати мають бути оприлюднені не пізніше, ніж за півтора місяця до дня голосування. Єдиним кандидатом, якого підтримають усі партії-учасники Угоди, вважатиметься той, хто матиме найвищу підтримку виборців. Інші кандидати знімають свої кандидатури на користь цієї особи не пізніше, ніж за місяць до дня голосування.

У закарпатському «УДАРі» впевнені, що їхній рейтинг дозволить ударівцям потрапити до числа кандидатів від Об’єднаної опозиції в розрізі закарпатських округів. За даними цілого ряду соціологічних досліджень, УДАР – це єдина політична сила в області, довіра до якої за останній час невпинно росте. Якщо на момент останніх місцевих виборів, що відбувались в жовтні 2010, підтримка партії склала 1,8 – 2%, то на сьогодні за УДАР на Закарпатті вже готові віддати свої голоси 7,2 – 9% краян.

«Всім відомо, що на наступних виборах в Закарпатті складеться специфічна ситуація. Домовленості між провладною Партією регіонів і Єдиним центром тривають. Ось чому ми впевнені, що опозиції варто об’єднати зусилля в боротьбі і виставити шість своїх якісних кандидатів. Хай не на всіх, але на більшості округів ми маємо хорошу можливість виграти», - не сумнівається Валерій Васильович.

Варто зазначити, що поділяючи критичне ставлення до дій нинішньої влади, Партія УДАР співпрацюватиме з іншими опозиційними партіями в рамках наступної виборчої кампанії. В той же час, до «Комітету опору диктатурі» політична сила не вступатиме.

прес-служба Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  25 Січня 2012 +Коментар | подобається