Останні події

На Закарпатті відбулась конференція обласної організації

В Ужгороді відбулися конференція Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

На конференції були присутні 80 делегатів районних і міських організацій, а також запрошені гості.  Серед них, член Політичної ради, заступник голови партії Віталій Ковальчук; голова Вінницької обласної організації Ігор Ткачук; Житомирської - Рустам Раупов ; Івано-Франківської - Роман Чернега; Рівненської - Віталій ЧугунніковТернопільської -  Ігор Побер; голова Хмельницької -  Олександр Корнійчук; головаЧернігівської -  Сергій Аверченко; голова Виконавчого комітету Вінницької  обласної організації - Геннадій Ткачук.

Голова Закарпатської обласної організації Валерій Пацкан проаналізував роботу за весь минулий рік. Зокрема, говорив про те, що за цей період вдалося в 3,5 рази збільшилася кількість членів партії по області, а популярність політичної сили серед краян збільшився від 2,4% у минулому році до майже 9% на сьогодні. «Таке зростання рейтингів «УДАРу» на Закарпатті - це результат як зміцнення авторитету Віталія Кличка в розрізі усієї країни, так і роботи Закарпатської обласної організації зокрема», - заявив Валерій Пацкан.

Підбивши підсумки зробленої роботи за рік, поставивлено перед делегатами конференції нові завдання. Так, варто сконцентрувати зусилля на розбудову партійних організацій, а також зміцнення кількісного та якісного складу партійних організацій.  Також, необхідно зміцнити в окремих містах та районах керівний склад, підібрати людей, здатних успішно виконувати завдання партії.

Найважливішим, на думу голови Закарпатської обласної організації, являється питання підбору та підготовки членів партії до роботи спостерігачами, агітаторами, а також членами майбутніх виборчих комісій. Кожній партійній організації необхідно визначитися щодо участі у вирішенні місцевих соціально-значимих проблем, тим самим, декларувати причетність партії до вирішення потреб місцевих громад. Необхідно також налагодити плідну співпрацю з іншими опозиційними конструктивними силами на місцевому рівні, щоб у всеозброєнні підійти до виборчої кампанії.

У зв’язку із збільшенням обсягів роботи та завдань, які стоять перед обласною організацією назріла необхідність збільшити кількість заступників голови та структурувати їхні повноваження. Відтак, крім Віктора Погара, який одночасно є головою виконкому, заступниками голови обласної організації було обрано Ябрика Василя, який буде відповідати за розбудову та структуризацію партійних організацій, Горвата Роберта, який буде відповідати за пропагандистську та агітаційну роботу партійних організацій, а також Алєнтьєву Ларису,яка відповідатиме за гендерний напрямок у роботі організації.

 Всі новообрані заступники мають досвід громадсько-політичної роботи і впродовж минулого півріччя активно брали участь у становленні та розбудові обласної партійної організації.

 Прес-служба Закарпатської обласної організації Політичної партії \"УДАР Віталія Кличка\"

  6 Лютого 2012 +Коментар | подобається