Останні події

У Закарпатському УДАРі нова Рада

Днями в Ужгороді відбулися конференція Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Окрім 80 делегатів з районів та міст області, серед гостей конференції були присутні голови семи обласних організацій, а також заступник голови партії Віталій Ковальчук. За словами останнього, наразі саме закарпатський «УДАР» є одним з найбільш ефективних в Україні. З цієї організації розпочинається розбудова таких напрямків діяльності партії, як молодіжний, а також жіночий рухи. Відтак, на конференції підбили підсумки роботи організації за весь минулий рік і поставили цілі на наступні 12 місяців. Чи не найбільшу увагу в партії на сьогодні приділяють питанню посилення команди в області.  Важливим кроком, на думку керівництва організації, стало залучення до керівного складу закарпатського «УДАРу» нових заступників голови, а також структуризація їх повноважень.

 

Ними стали Роберт Горват, відомий на Закарпатті як автор та керівник проекту «ДаСтор» та Василь Ябрик - засновник управлінської компанії Viper Family Group.

Як стало відомо, членами партії «УДАР» відомі закарпатські бізнесмени є вже кілька місяців. Ще довше вони підтримують ряд соціальних акцій, ініційованих партією.

Також до числа заступників голови Закарпатського УДАРу нещодавно обрали також Алєнтьєву Ларису. Юрист, викладач української мови та літератури за освітою,  вона відповідатиме за гендерний напрямок у роботі організації. На сьогодні Лариса Іванівна працює на посаді заступника директора Фонду соціального захисту інвалідів.

«Моя мета – залучити до команди сильних людей, особистостей яким можна довіряти і які не підведуть при першому ж випробуванні. В нашій політичній силі нині роблять акцент на те, щоб до «УДАРу» прийшли нові люди, які готові присвятити життя якісній перебудові України. Зі свого боку, я роблю все, щоб навколо мене були ті люди, які знають, як змінити стан речей в країні. Як Закарпаттю, так і Україні зараз потрібна саме послідовна і відповідальна команда», - розповів Валерій Пацкан, голова Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Також на конференції було сформовано нову Раду закарпатського «УДАРу», до складу якої увійшли заступники голови, а також керівники районних організацій, робота яких була найбільш ефективною впродовж останніх місяців.

Лариса Сухомлин

  10 Лютого 2012 +Коментар | подобається