Останні події

Студенти трьох закарпатських ВУЗів писали про любов на університетських «стінах кохання»

До дня святого Валентина, молодь партії УДАР, за підтримки Студентської республіки, провела акцію зізнання у коханні. Всі бажаючі отримали змогу залишити валентинку-привітання на спеціальній «Стіні кохання» свого університету.

Такі «Стіни кохання» з’явилися в Ужгородському національному, Мукачівському державному університетах та філії Київського національного торгово-економічного університету.  Також, студенти цих трьох закарпатських ВУЗів  отримали листівки із закликом «УДАРся в кохання».

«Акція всім дуже сподобалась, - розповіла студентка КНТЕЦ Марія Дем’яник. – Всі із задоволенням писали на стенд як поздоровлення, адресовані своїм половинкам, так і просто гарні вирази про кохання. В ході акції ми роздали більш ніж 200 таких валентинок. До кінця дня весь стенд був вже розписаний словами любові».

За три роки навчання в МДУ Таня Алмаші вперше чує про подібну акцію у своєму університеті. Тому охоче взялася за її організацію. «Спочатку, наша стіна кохання багатьох здивувала. Підходили, запитували що відбувається - ніхто не чекав такого. Відтак, на стіні з’явилося чимало справжніх зізнань у коханні. Приємно, що навіть викладачі підходили до стенду і залишали на ньому свої записи. А потім із «залишками» валентинок ми вийшли на вулицю і дарували їх перехожим. Святкові листівки «розійшлися» надзвичайно швидко. Нам вдалося підняти настрій перехожим, а значить, акція пройшла успішно».

Отримали свої УДАРні валентинки і викладачі. «Уявіть, - розповіла Марія Дем’яник, - більшість з них провели вчора щонайменше по 4 пари, були змучені, заклопотані своїми справами. А тут ми: даруємо їм підписані листівки зі слоганом «УДАРся в кохання». Нам вдалося змусити їх посміхнутися, і це вже чудово».

  15 Лютого 2012 +Коментар | подобається