Останні події

Відтепер, ужгородські депутати не зможуть приховувати за які рішення голосують

Про те, хто конкретно із депутатів і як голосував по тому чи іншому рішенню на сесіях Ужгородської міськради, буде відомо не тільки міському голові, головам фракцій  та технічним працівникам, як це було раніше, а й кожному пересічному ужгородцю.

Про таке рішення Ужгородського міськрайонного суду сьогодні розповів депутат від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ростислав Буланов.

За його словами, суд частково задовольнив позов щодо скасування та визнання недійсними окремих частин Регламенту Ужгородської міської ради і скасування його у цілому.

«На повне скасування Регламенту міськради суд не пішов. Проте, задовольнив найбільш принциповий пункт позову. Так, якщо згідно Регламенту доступ до інформації про те, який обранець за що голосує, мали тільки голови фракцій, то зараз його мають всі ужгородці. Таким чином, у членів громади з’явилась реальна можливість контролювати дії своїх обранців», - розповів депутат Буланов.

Також, депутати судилися з міськрадою по ряду інших пунктів. Зокрема, Регламент суперечить 10 статтям закону «Про доступ до публічної інформації». Незаконними позивачі вважають також обмеження кількості депутатів у фракціях (до 5-ти), обмеження доступу громадян до сесій, а також те, що депутат ради не може бути членом ради і фракції.

За словами Буланова, для зміни цих недоліків депутати готуватимуть відповідні проекти рішень на чергові сесії міськради.

  17 Лютого 2012 +Коментар | подобається