Останні події

Валерій Пацкан: Азаров пропагує деградацію на Закарпатті

В Ужгороді відбулася прес-конференція, присвячена другій річниці керівництва країною тандему Янукович-Азаров. Голова закарпатського УДАРу Валерій Пацкан проаналізував два роки, що минули з моменту обрання Віктора Януковича Президентом України, а Миколи Азарова – Прем‘єр-міністром. Також, говорили про те, як за цей період змінилось життя закарпатців і про нещодавній візит Прем’єр-міністра на Закарпаття.

«На зустрічі зі студентами Прем’єр закликав наших дівчат не чекати закінчення 5-6 курсу університету, натомість - кидати освіту, мерщій виходити заміж і народжувати. Я можу розцінювати такі заклики, як роботу над деградацією нашого населення. Звісно, простіше управляти тими, хто нічого не знає замість того, щоб відповідати перед нацією, яка може дати аргументовану відповідь на ляпи і невиконані обіцянки», - зазначив головний УДАРівець Закарпаття.

Варто звернути увагу і на те, що Микола Азаров закликав закарпатців не спинятися на одній дитині, народжуючи по двоє, троє і навіть п’ятеро. Це при тому, що зарплати в Україні і на Закарпатті падають, а влада продовжує працювати над тим, як «зняти» зі своєї шиї пільговиків і отримувачів соціальних допомог. На зустрічі Азаров ніяким чином не відповів студентам, на які саме кошти пропонує закарпатцям «піднімати демографічні показники» в країні. Зате, до кінця 2013 року  обіцяє створити достатню кількість місць у дитсадках.  Саме таким чином, а не покращенням рівня життя українців і створенням нових робочих місць  Глава уряду збирається вирішувати демографічну проблему в країні.

Також, на сьогоднішній  прес-конференції йшлося і про проблему опалення на Закарпатті. Справа в тому, що  «новоспечений» регіонал, мер Ужгорода Віктор Погорєлов, вже не перший рік з гордістю розповідає про те, що з його «подачі» Ужгород є першим містом в країні, яке перейшло на автономне опалення. «Незрозумілим залишається тільки те, чому його однопартієць, Азаров, під час візиту на Закарпаття, закликає ужгородців шукати альтернативні джерела енергії, адже ціни на газ будуть продовжувати зростати. Радить Микола Янович переходити на пелети (гранули із стружки, тирси, відходів сільського господарства, - ред.). А що населенню робити з газовими котлами, якими вони за власний кошт обладнували свої домівки через забаганку місцевої влади прем’єр не уточнив. Рівно як і те, хто відповідатиме за такий халатний підхід до реформ», - зазначив Пацкан.

Подібні прес-конференції від УДАРу сьогодні проходять по всім областям України. Ідея і мета проста – дати оцінку тому, що було задекларовано перед минулими президентськими виборами і на скільки ці обіцянки  виконуються на сьогодні. В УДАРІ зазначають, що вважають недопустимою тенденцію, коли чиновники розраховують на те, що можуть і далі знущаючись над народом, а потім, перед виборами, просто купити потрібну кількість голосів. Відповідальність за це лежить на самих українцях. Поки вони будуть готові віддати свій голос за подачку у 100-300 гривень, які від них же були вкрадені недобросовісною владою, корумповані чиновники будуть продовжувати знущання над народом. В такому разі, про нормальне, цивілізоване життя в Україні можна буде забути.

Також, Валерій Пацкан акцентував увагу на тезах з передвиборної програми Януковича, які так і не були ним виконані за два роки правління. Так, пенсійна реформа звелася до того, що звичайним громадянам виплачуються пенсії у розмірі 45% від заробітної плати, в той час, як чиновники-пенсіонери отримають 80% від заробітку. Також, жоден законопроект, який стосувався б легалізації тіньових зарплат, не зважаючи на передвиборчі обіцянки, так і не було подано до Верховної Ради. Відбувається систематичне урізання пільг, затримка соціальних виплат, заниження прожиткового мінімуму. В той же час, ціни в Україні продовжують зростати, значно випереджуючи зарплати. Так, темп інфляції у 2010 році склав 21%, а за 9 місяців 2011 року ціни зросли ще на 17,7%.

  5 Березеня 2012 +Коментар | подобається