Останні події

На останні бої братів Кличків їздила делегація із Закарпаття

Щойно з бою Володимира Кличка у Дюсельдорфі повернулися закарпатські прихильники спортсмена.

Серед них – голова Закарпатського «УДАРу» Валерій Пацкан і його заступники по партії, бізнесмени, Віктор Погар, Василь Ябрик та Роберт Горват. Цікаво, що на бій «Віталій Кличко – Дерек Чісора» в Мюнхені, що відбувся 2 тижні тому, із Закарпаття їздила делегація із 45 чоловік.

 

За словами Валерія Пацкана, він почав їздити на бої братів Кличків декілька років тому, ще задовго до моменту, як почались переговори щодо його політичної кар’єри в команді «УДАРу».

«З тих пір, як розпочалася наша дружба з Віталієм Кличком, я не пропустив майже жодного бою як за його участі, так і за участі Володимира, - розповів Валерій Пацкан. - Впродовж довгих п’яти років нашого спілкування я мав можливість особисто спостерігати за Віталієм не тільки, як за спортсменом, чемпіоном світу, а і як за громадянином України з активною життєвою позицією. Саме тому, на початку 2010 року я таки погодився на його прохання «прикрити йому спину» на Закарпатті. Так я і долучився до роботи над молодим політичним проектом – партією «УДАР». Мені приємно, що Віталій Володимирович має такий рівень довіри і поваги в світі, що не мав жоден з українських президентів. Власними силами, не вкравши ні копійки, він досяг чималих результатів у своєму житті. Тому, я впевнений, що з таким лідером в Україна отримає якісні зміни».

Також, Валерій Пацкан, розповідаючи про атмосферу під час поєдинку, зазначив, що гордиться тим, як делегація з України підтримує своїх спортсменів під час кожного бою. За його словами, багато українців приходять на бій з національним прапором в руках, співають у весь голос державний гімн і ні на хвилину не сумніваються про чергову перемогу одного з братів.

«Коли звучить наш національний гімн і голоси 150 українців чути на весь 50-тисячний стадіон, ти з гордістю розумієш, що для цієї країни ще не все втрачено», - розповів Валерій Пацкан.

  5 Березеня 2012 +Коментар | подобається