Останні події

В Ужгороді вітали жінок, про яких забули всі

На свято 8 березня матимуть з чого приготувати собі святковий стіл 70 малозабезпечених ужгородок.

Акцію «Поділись добром» провели спільно активісти закарпатського УДАРу і представниці жіночого фітнес-клубу  FitCurves. Завітали до тих жінок, які, в силу життєвих обставин, залишились наодинці зі своїми проблемами. На свою мізерну пенсію вони ледве зводять кінці з кінцями, майже все віддаючи на ліки. На харчі залишаються лічені копійки. Тому, багато від чого доводиться відмовлятися. Більшість з них розповідають, що за станом здоров’я майже не бувають на вулиці.

 

«Напередодні 8 березня ми разом вирішили порадувати тих жінок, яких, нажаль, не привітає більше ніхто: ні влада, ні рідня, - розповів співорганізатор акції, голова закарпатського УДАРу Валерій Пацкан. -  Нам надали списки соціально-незахищених жінок, які залишились самотніми вдома. Спеціально для них, були підготовлені продуктові пакети. За день наша команда проїхалася по всіх адресах і за допомогою патронажних медсестер завітали до таких жінок. Хочеться,  щоб у цей день люди, які пережили війну, віддали все своє життя розбудові України відчули справжню радість і подяку. Тому, для того, щоб вони відчували, що за них не забувають, ми вітали їх зі святом».

Одну із перших, привітали 83-річну Надію Федорівну. «Я живу одна і зі своєї квартири майже нікуди не виходжу. І вдень і вночі я тут. Маю сина, але він живе в Чехії, а онук у Мукачеві.  В мене хвора нога, тож вже 10 років я постійно вдома. За весь цей час це вперше мене так провідали чужі мені люди. Дуже мучуся наодинці, але що зробиш – така моя доля», - розповіла пенсіонерка.

За словами Надії Федорівни, все життя вона пропрацювала головним біотехніком в Ужгородському радгоспі. Працювала з ночі до ночі, а заробила мізерну пенсію. Тепер, майже все йде на ліки, адже вони дуже дорогі.

«Цією акцією ми хотіли показати, що є люди, яким не все одно, - розповіли журналістам співвласниці жіночого фітнес клубу, ініціаторки акції, Катерина Дидяк та Тетяна Мачулка. - Тому, всі разом ми збирали все необхідне для проведення акції. Два тижні всі бажаючі могли пожертвувати певну кількість продуктів. Решту закупили ми, спільно з УДАРом. Нам захотілося подарувати частинку власного серця. Це було наше бажання. І ми будемо подовжувати робити подібні справи», - розповіли спортсменки.

Жінки з Fit Curves переконані, що саме любов, а не краса, спасуть світ.

  7 Березеня 2012 +Коментар | подобається