Останні події

Як діти з обмеженими можливостями вітали своїх мам

Діти з обмеженими можливостями реабілітаційного центру «Дорога життя» до дня 8 березня підготували для своїх мам святковий концерт. Як могли, співали, танцювали і наперебій розповідали, чия мама найкраща.

Акція торкнулася не тільки батьків і працівників ребцентру, а і політиків. Так, серед гостей, ми традиційно помітили голову закарпатського УДАРу Валерія Пацкана. Кожна присутня на святі мама, вихователька і дівчатка з групи отримали від нього весняні квіти. Але, як він сам розповів,  більше діти зраділи, коли побачили накритий для них солодкий стіл.

«Дітей з «Дороги життя» я знаю вже 5 років. Ловлю себе на думці, що впізнаю, хто з цих дітей був Снігуронькою чи Ведмедиком на новорічному святі, а хто зображає, скажімо, Весну чи Лисичку сьогодні. Я знаю якою перемогою і щастям для батьків і вихователів цих діток є те, коли їхня дитина вивчить ще строчку з вірша чи куплет із пісні. В такі моменти кардинально переоцінюєш своє власне ставлення до життя, бо якісь особисті проблеми і переживання просто меркнуть», - поділився своїми переживаннями Валерій Пацкан.

Довідка: Медико-соціальний реабілітаційний центр “Дорога життя” — благодійна, недержавна, неприбуткова організація, яка займається комплексною реабілітацією дітей та молоді з обмеженими можливостями, здійснює соціальний захист прав, інтересів своїх вихованців та їхніх сімей. Вікова категорія – від 0 до 35 років. Також, в центрі працюють групи післяшкільної адаптації та соціально-трудової реабілітації для молоді з інтелектуальними та фізичними обмеженнями. З дітьми і підлітками працюють педагоги, психологи, логопеди, фахівці з фізіотерапії, фізичної реабілітації, рефлексотерапефт, масажисти, медсестри. У підготовці до сьогоднішнього свята вихованців відділення реабілітації дітей-інвалідів брали участь всі вихователі і весь педагогічний склад.

  8 Березеня 2012 +Коментар | подобається