Останні події

УДАРівці вшанували 73-ю річницю Карпатської України

Сьогодні, 15 березня, з нагоди святкування 73-ї річниці Карпатської України, активісти політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з депутатом Хустської районної ради, головою районної партійної організації  Михайлом Пристая поклали вінок та квіти до пам’ятного знаку Січовим стрільцям на «Красному полі» поблизу с. Рокосово, Хустського району.

Період  існування Карпатської України був недовгим, однак став однією з найяскравіших сторінок багатовікової боротьби карпатських українців за становлення української державності .

«Саме 15 березня 1939 року Закарпаття вибороло незалежність. Історичну вагу тих подій важко переоцінити. Закарпатці зі зброєю в руках піднялися на захист своєї молодої держави. І сьогодні, через 73 роки, ми можемо з гордістю сказати: Карпатська Січ першою в Європі чинила опір агресору», – зазначив  Михайло Пристая .

Подібна акція пройшла і в Ужгороді. Депутат ужгородської міської ради Ростислав Буланов та заступниця голови закарпатського УДАРу взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину.

  15 Березеня 2012 +Коментар | подобається