Останні події

Лариса Алєнтьєва: Жінки йдуть у владу, бо якщо не ми - то хто?

Конституція України гарантує права, свободи та обов’язки людини. Безкоштовна освіта,медичний догляд, житло, земля і надра - все для народу. Чудово! Ніби варто жити. Але постає питання: а чому більшість українців живе, як на іншій планеті - планеті під назвою «Біда». Зростає рівень безробіття, закриваються малі лікарні, сільські школи, професійно-технічні ліцеї, ВУЗи. Влада на всіх рівнях не хоче бачити, чути людей. Вона замкнулася в своєму бізнес-клубі і, збагачуючи свої родини, веде торг людьми, землею, надрами. Не для простих людей правозахисні і органи місцевої влади. Абсурдним є факт, що молодь не приймають на роботу без досвіду роботи, а досвід, по суті, набувати ніде. Влада нехтує інтересами молоді, «перекриваючи кисень» для розвитку країни. Адже для того, щоб отримати віддачу від нового покоління, потрібно дати їм путівку в життя. Найважливішим тут є працевлаштування. Для посади спеціаліста в державній адміністрації необхідний досвід роботи не менше 3-х років, а от щоб стати творцем законів у Верховній Раді достатньо бути сином, братом,кумом, сватом, тобто наробитися в «правильній сім’ї». І дадуть тобі державу - керуй! А народу вечором покажуть розважальну програму - «СВІТСЬКЕ життя», а потім страшилку, як безпритульні собаки загризли дитину; нелюди скалічили дівчину, мажор збив пішоходів.

Чому ліки для десятка закарпатців, яких покусала в Берегові скажена собака, довелося везти два дні з іншого кінця України? Чому часто немає можливості зробити дітям операцію? Чому молоді ніде жити? Чому для «мажорів» закони не писані? Чому ?Чому? І ще сто тисяч «Чому?» для простих людей.

Звісно, можна ще довго нарікати і плакатись? Але що це змінить? Досить чекати, що хтось забезпечить нас,вирішить наші проблеми, безкоштовно вилікує наших дітей, допоможе стареньким! Тому , ми, жінки закарпатського «УДАРу Віталія Кличка» закликаємо всіх жінок Закарпаття, тих, кому небайдуже майбутнє нашої країни, хто не боїться захищати інтереси простих громадян України приєднатися до нас.

Нашим першочерговим завданням є усіма можливими методами змусити владу виконувати ОСНОВНИЙ Закон України - Конституцію – а не шукати способи «переписати» її на свій лад. Ми переконані, що депутатів, які за термін перебування у Верховній Раді не підготували жодного документу, не приймали участі у підготовці Законів мають бути позбавлені права обиратися знову.

Жінки, на вас покладається велика надія! Майбутнє наших дітей, доля нашої держави в наших руках.

Щоб приєднатися до УДАРного руху «Жінка в політиці», звертайтеся за адресою:

м.Ужгород, вул. Швабська, 66

  26 Березеня 2012 +Коментар | подобається