Останні події

«УДАРна молодь» почала Дебати

Молоді політики партії УДАР заснували щотижневий Клуб Дебатів.

«Пілотна» зустріч відбулась вже цього тижня. Молодь зібралась, щоб подискутувати на тему «Чи є Україна незалежною». Відтак, в ході дебатів було сформовано дві команди. Учасники першої команди, Юрій Тарасюк, Антон Штурмарєвіч та Наталія Михайлова, відстоювали позицію, що наша країна є незалежною, опираючись на ті факти, що завдяки міжнародній діяльності, Україну визнають за повноправного гравця. Також йшлося про домовленості з іншими провідними країнами світу про гарантію незалежності України.

Друга команда зайняла протилежну позицію. Її учасники, Наталія Шваб, Вікторія Максимова та Віктор Катуна, заперечували думку першої команди.

По-перше, вважають опоненти першої команди, Україна залежна від іноземної валюти, по-друге, наша країна залежить від країн-інвесторів через негативний баланс поточного рахунку ВВП.

По-третє, вона залежить від Росії, оскільки багато стратегічних українських підприємств викупила Росія.

За правилами Дебатного клубу, всі доводи учасників судить журі. На цей раз до його складу увійшли Вероніка Стегура, Петро Сейковський та Крістіна Варга. Всі вони представники молодіжного крила Закарпатського УДАРу. Уважно вислухавши обидві сторони, журі обрало найкращого гравця – Віктора Катуну, а також команду, яка була більш переконлива. Нею стала команда №2.

Всі учасники отримали від гри хороші враження, кожен відкрив для себе щось нове та цікаве.

Для участі у наступних засіданнях Дебатного клубу, запрошуємо всіх бажаючих, незалежно від політичних вподобань.

Довідка за телефонами:

(0312) 671773;

(050) 5549119.

  27 Березеня 2012 +Коментар | подобається