Останні події

Ужгородка отримала від УДАРу 10 пачок грошей за \"веселу картинку\"

1000 гривень купюрами, номіналом у 1 гривню виграла студентка Олександра за найкращий кумедний малюнок.

Виставка аматорського малюнку відбулася в рамках проекту «Закарпатська гуморина». За правилами конкурсу, учасникам потрібно було створити на папері смішну картинку у стилі карикатура, колаж, комікс, аплікація чи шарж. Найкращі з них можна було подивитися на виставці «Веселі картинки» у одному з двориків центральної частини міста. Деякі з них присвячені життю в Ужгороді та відомим ужгородцям, інші – політиці чи життєвим курйозам.


Судили конкурс члени компетентного журі, до складу якого увійшли голова виконкому закарпатського «УДАРу» Віктор Погар, художник Наум Рєпкін, шоколадьє Валентин Штефаньо, коваль Олександр Безик, власник ресторану «Фан-Фан» Роберт Левицький, та журналіст Олександр Попович. Відтак, «Паяльник, праска та розетка» оголосили найкращою картинкою, тож її авторка отримала тацю з грошима.

Тут же всі бажаючі могли взяти участь у змаганнях з «фінгер-бордінгу», дартсу та петанку. Відтак, весь день вони провели в творчій, веселій атмосфері.

«Сьогодні молодь має дуже цікаве бачення світу, в цьому можна було переконатися, споглядаючи роботи, представлені на виставці. Своїм подарунком ми хотіли стимулювати молодь до, хай аматорської, але творчості, - розповів голова журі Віктор Погар. - Подібні заходи змушують думати, займають час, стимулюють до розвитку і мене дуже тішить, що ужгородці так активно відгукнулася на ідею конкурсу. Найкращу роботу довелося обирати із більше сотні представлених. Багато хто з учасників подали до конкурсу надзвичайно креативні роботи. Зізнаюсь, одну з них я навіть прихопив собі, на пам\'ять».

  2 Квітеня 2012 +Коментар | подобається