Останні події

Закарпатський УДАР провів маштабну проєвропейську акцію

Багатодітні сім’ї, будинки-інтернати, малозабезпечені у всіх куточках Закарпаття зустрілися з жіночим крилом політичної партії УДАР і отримали від них чимало необхідних для життя речей.

В останній передпасхальний тиждень жінки із закарпатського УДАРу організували масштабну благодійну акцію, адже Великдень нагадує нам прості, але такі важливі істини – як важливо не зраджувати, не втрачати віру, не опускати рук та підтримувати один одного.

«Свобода - це Європа», - під таким гаслом відбувається цей загальнообласний рух.

«Вже кілька століть тому вікно в Європу було відчинено , але двері, на жаль, для нас до сих пір залишаються зачиненими, - заявила куратор акції, заступник голови Закарпатської обласної партійної організації Лариса Алєнтьєва. - Тому ми впевнено заявляємо, що зможемо відчинити ці двері. Демократичні цінності, європейський рівень життя, соціальний захист, закони для всіх рівні – ось напрями руху партії «УДАР Віталія Кличка».

До передпасхальної акції готувалися кілька тижнів – збирали одяг, іграшки, продукти. Акцентували увагу на тому, щоб все було хорошої якості і справді знадобилося адресатам. Приємно, що відгукнулося чимало людей. Хтось допомагав матеріально, хтось зібрав речі, іграшки, взуття, хтось закупив пасочки.

Зустріч в центрі Європи

Розпочався маршрут з географічного центру Європи, що на Рахівщині. Це символічно, адже саме тенденцію до благодійності та меценатства хочуть привити українцям від західної Європи учасниці УДАРного руху.

  13 Квітеня 2012 +Коментар | подобається