Останні події

За підтримки закарпатського «УДАРу» в Ужгороді відбувся фінал чемпіонату із силового багатоборства серед школярів

Змагання організовані спільно закарпатським «УДАРом» та Управлінням освіти Ужгородської міської ради відбувались у чотири етапи – три попередніх кущових і фінал. Школярі мірялись силами у трьох видах: жим штанги лежачи, підтягування на перекладині та армреслінг.

Ідея заходу — підвищення інтересу юнаків та дівчат до занять спортом, ведення активного способу життя. Таким чином організатори прагнуть заохотити молодь як до силових тренувань, так і до ведення здорового способу життя загалом.


У кущових змаганнях взяли участь учні 20-ти шкіл міста, а до фіналу загальноміського чемпіонату увійшли команди-переможці з 5-ої, 6-ої та 7-ої ЗОШ. Поза конкурсом участь у фіналі взяли представники спеціалізованої школи-інтернату м. Ужгорода. Усі призери й переможці нагороджені призами особисто від Віталія Кличка, а також грамотами і дипломами Управління освіти м. Ужгород. Чемпіони загальнокомандних змагань – учні ЗОШ №5 – отримали головний приз від партії «УДАР» - штангу. «Ми за здоровий спосіб життя: прагнемо відлучити молодь від комп’ютерів, від тиняння вулицями, і стимулювати до занять спортом. Адже дуже важливим є, аби юнаки та дівчата розуміли важливість фізичного розвитку. Ми не хочемо годувати людей передвиборними обіцянками, а реально допомагаємо учням і школам вже сьогодні», - розповів голова закарпатського «УДАРу» Валерій Пацкан.

  26 Квітеня 2012 +Коментар | подобається