Останні події

«УДАР»: Виборчу стратегію визначено. Центральний виборчий штаб створено

Закарпатська делегація повернулася із з\'їзду партії «УДАР», що відбувся у Запоріжжі. Відтак, партія ухвалили виборчу стратегію на майбутні парламентські вибори. У ній «УДАР» зокрема визначив, що партійний список формуватиме самостійно і по багатомандатному округу йтиме на вибори самостійно.

Щодо балотування в мажоритарних округах, партія виступає за принцип «один округ-один кандидат від опозиції». Але наполягає на критеріях і принципах, за якими слід визначати кандидатів і на рейтингових опитуваннях в округах - щоб люди визначали опозиційних кандидатів, які мають шанси перемогти у провладних.

Також, під час з\'їзду було створено молодіжне крило партії. Так як молодіжна успішно функціонує на Закарпатті, про досвід в цій сфері з трибуни доповіла ужгородка Алла Чорнобук.

«УДАР» і надалі дотримуватиметься принципу непоборення в опозиційному таборі і розраховує на таке ж ставлення від колег по опозиції.

В партії вважають, що всі опозиційні сили, які йдуть на вибори, повинні створити спільний центр захисту результатів волевиявлення громадян.

З’їзд «УДАРу» ухвалив звернення до громадян України, в якому, зокрема, партія закликала усіх свідомих і небайдужих виборців прийти на дільниці в день виборів і проголосувати за політичну силу, якій вони симпатизують. «Справа навіть не в тому, за кого проголосувати, а в тому, щоб зробити це. Інакше - голоси тих, хто не прийде, використають в актив влади». - Зазначив Віталій Кличко на прес-конференції після з’їзду в Запоріжжі.

Також, відповідаючи на запитання журналістів лідер, «УДАР» повідомив, що виборчий штаб партії вже створений і очолив його заступник голови партії Віталій Ковальчук.

  1 Травня 2012 +Коментар | подобається