Останні події

Голова Закарпатського УДАРу розповів, як особисто зустрітися з Кличком

4 травня в Ужгороді відбулася прес-конференція голови Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», на якій Валерій Пацкан розповів про нещодавній партійний з’їзд, на якому було ухвалено стратегію на майбутні парламентські вибори. В УДАРі націлені на зміну влади, а демократичні опозиційні сили повинні отримати більшість у парламенті. Це дасть шанс почати реальні зміни на краще. Вже в парламенті послідовники Кличка перш за все боротимуться з тотальною корупцією в Україні:

«Ми зруйнуємо систему, де в суді не шукають справедливості, а змагаються, хто дасть більший хабар. Де бізнес обдирається податками і поборами «контролюючих служб», а зібрані гроші йдуть не в бюджет, а у кишеню чиновників. Де більшість громадян живе у злиднях. Поки ми, українці, вже двадцять років чекаємо, коли буде сформульовано і здійснено українську Мрію, залишаючись на останніх місцях в Європі у рейтингах людського розвитку, наші сусіди – чехи, поляки, угорці – провели реформи, стали членами європейських структур».

Також, член політради наголосив, що щодо виборів у мажоритарних округах партія підтримує принцип «один округ – один кандидат вiд опозицiї». Однак, обирати єдиного опозиційного представника повинні не партійні лідери, а громада.

На запитання журналістів, Валерій Пацкан спростував інформацію про те, що УДАР об’єднуватиметься з «Єдиним центром». Також, він розповів, що УДАР іде на вибори окремим партійним списком, адже не може дозволити собі втратити жодного голосу. «У парламенті ми об’єднаємось із іншими опозиційними силами. Втім, хочу наголосити, що навіть якщо опозиція і буде в меншості, альянсів з Партією регіонів і її сателітами не буде ніколи», - розповів голова закарпатського УДАРу.

Валерій Пацкан офіційно заявив, що шукає кандидатів по мажоритарним округам на Закарпатті. «Ця людина повинна мати хорошу репутацію, бути фахівцем своєї справи, командним гравцем і мати тверду позицію. Якщо хтось на Закарпатті відчуває, що відповідає всім цим критеріям, то він може стати кандидатом від УДАРу по одному з мажоритарних округів», - пообіцяв голова закарпатського УДАРу.

За словами Валерія Пацкана, найближчим часом очікується офіційний візит лідера партії на Закарпаття. Відтак, в УДАРі оголошують конкурс, переможець якого виграє особисту зустріч з Віталієм Кличком.

Для участі в конкурсі пропонуються три теми, які є особливо важливими для партії:

- Запропонуйте власну стратегію боротьби з корупцією

- Які реформи освіти ви вважаєте найбільш необхідними в Україні?

- За які зміни в Україні боролися б конкретно ви, якби стали депутатом Верховної ради?

Власні стратегії можна підкріплювати схемами та малюнками

Конкурсні роботи присилайте за поштовою адресою м.Ужгород, вул. Швабська, 66

Чи на е-мейл udar.uzh@ukr.net

  4 Травня 2012 +Коментар | подобається