Останні події

УДАР на Закарпатті підтримав міжнародний чемпіонат по фехтуванню

В Ужгороді закінчився перший день ХІІІ Міжнародного турніру країн Карпатського Єврорегіону з фехтування на шпагах, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Василя Герея. На змагання в обласний центр Закарпаття з’їхались хлопці та дівчата віком до 16 років з Угорщини, Польші, Словаччини та України.

Так як останнім часом держава неохоче йде на підтримку розвитку спорту в країні, забезпечити найкращих спортсменів призами взявся опозиційний УДАР. Стимулювати здорові захоплення молоді в партії беруться нерідко. Кажуть, що робота над оздоровленням молоді, стимулюванням їх спортивного життя прописано у них в програмі.

Відтак, перше місце серед хлопців сьогодні здобув ужгородець Олександр Горецький. Серед дівчат вже не вперше перемогу з собою до Макіївки увозить Олександра Корнілова. Вони та інші призери отримали від УДАРу цінні подарунки, в тому числі, музичну техніку. Також, ще декілька юних спортсменів отримали заохочувальні подарунки за волю до перемоги.

«Звісно, це лише крапля в морі. На багато важливішим було б стимулювати розвиток дитячого спорту на державному рівні, адже в Україні до сих пір немає цілеспрямованої програми з підтримки цієї сфери. Можновладці звертають увагу виключно на ті види спорту, в яких мають особистий інтерес. А якщо все більше дітей захоплюватимуться не комп’ютерними іграми, а спортом, прагнутимуть до перемог, медалей, рекордів – наше майбутнє покоління буде відповідальнішим, більш цілеспрямованим і здоровішим. Тому ми за будь-яких умов підтримуватимемо розвиток фехтування на Закарпатті», - заявив Валерій Пацкан

  5 Травня 2012 +Коментар | подобається