Останні події

УДАРна молодь вогнем подякувала ветеранам

9 травня молодіжне крило партії УДАР на Закарпатті долучилося до акції «Дякуємо вам» в Ужгороді. Відтак, слова подяки героям Великої Вітчизняної Війни палали на площі Театральній більш ніж 500 вогниками свічок. Готова інсталяція була вже після заходу сонця.

«Напередодні свята до нас звернулися студенти УжНУ, з якими ми нерідко проводимо спільні акції. Ідея написання слів подяки палаючими свічками одразу нас торкнулася. Фраза «Дякуємо Вам» – це слова всім тим, хто пережив ті складні часи і подарував нам мир. На жаль, серед нас залишається все менше учасників бойових дій тих років і наш святий обов’язок – пам’ятати про їх героїзм. Приємно, що до акції долучалися не тільки представники політичної партії, а і інші громадські організації і просто перехожі», - розповів куратор молодіжного крила на Закарпатті Анатолій Костюх.

Це не одноразова акція. УДАР, як партія, вже на постійних умовах підтримує ветеранів Закарпаття, являючись співзасновником першого в області клубу «Ветеран» і постійно надаючи їм посильну допомогу.

  10 Травня 2012 +Коментар | подобається