Останні події

Вже втретє депутати від УДАРу допомогли призупинити будівництво під вікнами ужгородської багатоповерхівки

Про те, що на земельну ділянку під вікнами їхньої багатоповерхівки «позарився» невідомий забудовник, мешканці багатоповерхівки, що на Заньковецькій,36, дізнались близько місяця тому. Тоді до них у двір прийшла бригада, з наміром огородити частину майданчика. Наївні, спершу люди подумали, що невідомий добродій вирішив посадити у їх дворі дерева…«Сьогодні вже втретє за останні кілька тижнів до нас у двір прийшли люди, які хочуть відгородити ділянку, на якій знаходиться наше майно. На цей раз, завітали нібито, щоб збудувати нам лавиці. Звісно, ми почали розпитувати, що за невідомий меценат вирішив робити «подарунок» нашому двору. Потім, запропонували монтувати лавицю в тіні, замість того, щоб класти її у сонячній частині двору (точно за периметром наміченого забору). Будівельники встановлювати лавицю в іншому місці двору відмовились», - розповіла голова кооперативу ЖБК «Ювілейний» Тамара Васильченко.

За її словами, вже сьогодні вона понесе заяву до суду, з надією призупинити хід будь-яких будівельних робіт у їх дворі. Розбиратися в справі людям допомагає депутат Ужгородської міської ради від опозиційного УДАРу Ростислав Буланов.

«За ці кілька тижнів я вже неодноразово зустрічався з представниками будинкового кооперативу. Разом шукали способи захистити їхні права. Здається, дещо знайшли, а саме: неточності в проекті відведення земельної ділянки. Вважаю, що за це можна буде зачепитися в суді, куди вже сьогодні звернуться обурені мешканці багатоповерхівки. Ми, в свою чергу, і надалі надаватимемо їм юридичні консультації, намагатимемося знайти нові зачіпки», - розповів депутат від УДАРу Ростислав Буланов.

«Так сталося, що сьогоднішня влада працює за власними схемами і виключно у своїх інтересах. Є підозра, що чи не всі земельні ділянки в дворах роздані приватним особам, наближеним до «годівнички». Ми поставили собі завдання з листопада цього року почати роботу з інвентаризації земельних ділянок і чіткого визначення прибудинкових територій. Ця процедура повинна проходити через громадські слухання, практики яких в Ужгороді, на жаль, немає. Це потрібно зробити не тільки в обласному центрі Закарпаття, а і по всій Україні», - вважає голова Закарпатського УДАРу Валерій Пацкан.

Цікаво, що підрядчик проекту на Заньковецькій вже вкотре змінився. Тепер ним став директор ужгородського ЖРЕРу №5, депутат фракції Партії Регіонів, Анатолій Ковальський.

Тим часом мешканці будинку налаштовані рішуче: «На зборах ми вже прийняли рішення шукати правди в суді. Знайшли адвоката, який вже працює над нашою справою», - зазначила голова кооперативу.

  11 Травня 2012 +Коментар | подобається