Останні події

УДАРНна молодь привітала 100 дітей-сиріт

Сьогодні, 1 червня, до «Обласного будинку дитини» в Сваляві з подарунками завітали учасники молодіжного крила партії «УДАР» в Закарпатті. В цьому дитячому будинку живуть близько сотні малят віком до 3 років, які за вини дорослих залишилися без батьківської опіки. Гості приїхали не з пустими руками: з собою захопили олівці, розмальовки, іграшки, фрукти.

«Ми допомагаємо цьому будинку дитини тому, що ці малята лише вчаться жити і дуже важливо, щоб вони якомога частіше відчували тепло, любов та радість навколо себе. У нас є батьки, рідні і ми хочемо поділитися своїм теплом з тими, хто не має в житті цього щастя. Сьогодні ми побачили, якими щирими і життєрадісними є ці дітки, як відверто та з усмішкою вони сприймають оточуючих. Діти в майбутньому відображають той фундамент, який був закладений в дитинстві, а тому варто докладати зусиль, щоб цей фундамент був якісним», - розповіла заступник голови «УДАРної молоді» Марія Дем’яник.

З нагоди міжнародного Дня захисту дітей 3-річні дітки старшої групи підготували концерт, в якому були і співи, і танці, і хороводи, і вірші. Керівник закладу, Тарасов Віктор Петрович, був щиро вдячний нам за увагу та запропонував подальшу співпрацю.

  1 Червня 2012 +Коментар | подобається