Останні події

«МАЙСТЕРНЯ УСПІХУ» ЧЕКАЄ НА ЗАКАРПАТСЬКИХ ПЛАСТУНІВ

15 червня завершується конкурс від благодійного фонду братів Кличків для підлітків. Щоб якомога більше талановитих дітей дізналися про нього, представники фонду на Закарпатті відвідали літній пластунський табір. Поблизу села Турички Перечинського району у наметовому містечко живуть 15 пластунок з гуртка «Акварелька». Вони різнобічно розвинуті і талановиті.

Одні гарно співають і вчаться у музичні школі, інші мають хист до малювання, треті танцюють і відвідують спеціальні курси. Дівчата з цікавістю вислухали представницю фонду Вікторію Німець і розповіли про свої здібності.

«Шанси перемогти є у кожного і вони рівні – резюмувала пластунка Олександра Колесник, - адже серед дітей - чимало талановитих. Просто їм треба допомогти виявити цей талант та розвинути його. Сподіваюсь, закарпатці будуть серед переможців конкурсу «Майстерня успіху».

«Моє головне завдання розповісти про можливість творчого розвитку якнайширшій аудиторії закарпатських підлітків. Адже у таборі талантів «Майстерня успіху» діти з усієї України зможуть якнайкраще проявити себе і зустрітися з багатьма відомими людьми з шоу-бізнесу, спорту та політики. Це серйозний і цікавий досвід» - розповіла представниця фонду братів Кличків на Закарпатті Вікторія Німець.

За попередньою інформацією на адресу фонду із Закарпаття надійшло уже півсотні заявок для участі у конкурсі талантів.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZZCkcoe4bU4

  9 Червня 2012 +Коментар | подобається