Останні події

«УДАР Віталія Кличка» закликає небайдужих підтримати мовний протест в Україні

Закарпатські «УДАРівці» розгорнули намети перед обласною держадміністрацією. Вони вимагають від Президента ветувати  прийнятий вчора мовний закон, адже він може стати поштовхом до розбрату в Україні на мовному грунті.

«Допустити дію такого закону – вчинити злочин перед своєю державою і громадянами»,- вважають мітингувальники.

«В Ужгороді УДАР розпочав акцію протесту проти «зМовного» закону ще вчора ввечері. До будівлі ОДА продовжують з’їжджатися активісти. До них  вже підходив працівник обласної адміністрації з натяком, що подібну акцію біля Українського дому в Києві вже розганяли. Просив мітингувати деінде, але не перед вікнами Облдержадміністрації. Я переконаний, що влада має чути українців і працювати перш за все на об’єднання, а не на розкол нації. Не маю нічого проти російсько-, угорсько-, румунськомовних українців. Права жодної національної меншини в нас не принижують. Але єдиною державною мовою в Україні має бути українська мова. Молодь, старше покоління – всі мають об’єднатися і стати на захист своєї держави, її єдності», - зазначив про обстановку на Закарпатті голова обласної організації партії «УДАР» Валерій Пацкан.

 «У багатонаціональному Закарпатті питання мови не стоїть. Але нині, його намагаються нав’язати кожному з нас, - заявив ужгородський депутат від УДАРу Ростислав Буланов. - Ми закликаємо усіх небайдужих громадян Закарпаття приєднатися до мовного протесту. Прийдіть підтримайте самих себе, висловіть свою позицію, врятуйте українську мову та українську державу». 

  4 Липня 2012 +Коментар | подобається