Останні події

УДАР: Закон «Про мови» є антиукраїнським

Сьогодні в прес-центрі «Закарпаття» відбувся круглий стіл, під час якого провідні політики та фахівці області обговорювали ситуацію, спричинену прийняттям скандального закону «Про мови». Було запрошено представників всіх активних політичних сил краю, але відгукнулися виключно опозиціонери.

Першим слово взяв політолог Сергій Федака: «Майже добу старався зрозуміти логіку подій, що відбуваються сьогодні в країні. Все на стільки алогічно, що не можу повірити, що це все робиться на тверезу голову. Мовне питання в Україні постійно то піднімається, то знов затухає. Нині  робиться все для того, щоб остаточно задавити українську мову. Вчора була пробна куля, за якою послідують інші, ще більш драконівські. Тим часом, даний закон об’єктивно не вигідний і самій Партії Регіонів, адже закриває можливість набрати голоси в українськоорінтованих західних областях, а в східному регіоні, де на багато гостріше стоять питання  благополуччя та соціального рівня,  нині також прослідковується велике невдоволення діючою владою. Вже лунають заяви про те, що в Україні можуть відбутися позачергові вибори у зв’язку з можливим розпуском Верховної Ради».

За словами представника партії «УДАР», Ростислава Буланова, однопартійці якого ще вчора ввечері по всій Україні розпочали безстрокову акцію протесту, прийнятий вчора закон є антиукраїнським і його необхідно ветувати.

«На справді, цей Закон прийнято з однією метою – відтягнути час, щоб мати змогу маніпулювати народом. Майстерно виноситься на перший план питання мови, коли країна стоїть на межі економічного краху. Тому, по-перше, всі обласні, міські, селищні та районні ради повинні прийняти звернення до Президента з вимогою ветувати цей закон і припинити спекуляції на цю тему. По-друге, нам потрібно зняти цю антиукраїнську владу. Чим швидше це відбудеться – тим краще», - переконаний Ростислав Буланов.

  4 Липня 2012 +Коментар | подобається