Останні події

На Закарпатті УДАР другий день протестує проти «Мовного закону»

 

Під стінами Закарпатської обласної адміністрації вже другу добу чергують активісти, представники опозиційних сил, які таким чином висловлюють свій протест проти прийнятого 3 липня «Мовного закону».

«Ніч пройшла спокійно. Поруч чергувала міліція, але жодним чином не перешкоджала нам ночувати під вікнами ОДА. В ці хвилини відбувається підготовка до довгого, вже другого, дня акції. Відчуваємо підтримку з боку людей. Вони підходять до нас, підписуються під бланками з вимогою ветувати закон «Про мову». Хтось купує мітингувальникам воду, приносять харчі, просто дякують за нашу громадянську позицію. Сьогодні ми ні в якому разі не згортатимемо наше наметове містечко. Натомість, прямо тут проводитимемо круглі столи, обговорення, різноманітні перформенси», - розповів координатор наметового містечка УДАРу  Анатолій Костюх.

Тим часом, акція протесту під Українським домом в Києві проти \\\"мовного\\\" закону Колесніченка також пережила другу ніч. Серед мітингувальників і УДАР, на чолі з головою партії -  Віталієм Кличком.  За 2 дні було кілька спроб «Беркуту» розігнати акцію, однак люди вистояли.

За інформацією УНІАН, на мітинг опозиції проти мовного закону підтягують «Беркут» з центральних регіонів України. Кілька десятків бійців спецпідрозділу  3 липня, близько 23.00, були підняті по тривозі і направлені до Києва.

 

  5 Липня 2012 +Коментар | подобається