Останні події

Депутати Закарпаття вимагають вето «мовного закону»

Сьогодні, 6 липня, біля Закарпатської обласної адміністрації в Ужгороді відбувся форум закарпатських депутатів місцевих рад всіх рівнів. У заході взяли участь представники партії «УДАР Віталія Кличка» та інші опозиційні сили.

Головною метою форуму стало ухвалення звернення до Президента Януковича, в якому депутати вимагають накласти вето на Закон «Про засади державної мовної політики», прийнятий Верховною Радою з численними порушеннями.

«Прийняттям цього антиукраїнського закону, ініційованого жалюгідною купкою олігархів з Партії Регіонів, було зроблено виклик народу України. Нас пробують розділити, провокують напругу у суспільстві і міжнародні конфлікти. Ми не просимо, а вимагаємо, щоб Янукович ветував вищезгаданий закон. Вони і самі не усвідомлюють, з якою великою силою зівштовхнуться. Ця сила – народ України, який стоятиме до останнього, захищаючи свою ідентичність. Коли демократичні сили переможуть на виборах, то ми, всі разом, маємо з коренем виправити проблеми, що є сьогодні в Україні, і від яких нас так ганебно прагне «відволікти» влада», - йшлося у виступі депутата Ужгородської міської ради від УДАРу Ростислава Буланова.

Відтак, звернення підписали близько сотні закарпатських депутатів і направили до Президента України.

  6 Липня 2012 +Коментар | подобається