Останні події

Обрано нове керівництво Виноградівської районної та міської організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

В конференц-залі готелю «Виноградів» 3 квітня відбулися збори районної та міської організацій «УДАРу», в яких взяв участь також голова обласного осередку політичної сили Валерій Пацкан. На його пропозицію збори одноголосно обрали головою районної організації Олександра Лемака (заступником – депутата районної ради Вікторію Процюк), керівником міської організації – депутата  міської ради Олександра Товта (заступником – Петра Попа).

Як зазначив  Валерій Пацкан, дякуючи своїм попередникам, зокрема і Євгенові Ярині, за вельми успішно проведені у краї місцеві вибори, керівництво політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішило не зупинятися на досягнутому.  Теперішнє переформатування осередків у районах та містах має привести партію до початку наступних парламентських виборів чітко структурованою та організованою. Головні ідеологічні цілі та орієнтири невдовзі визначить з’їзд, проте найбільш імовірно, на думку Валерія Пацкана, що удари по своїм опонентам партійці Віталія Кличка наноситимуть «справа». Не виключено, що діставатиметься на горіхи і владі, дії якої не викликають захоплення в партійних послідовників  титулованого українського боксера.

Новообрані «ударні» голови Олександр Лемак і Олександр Товт подякували за довіру і заявили про свій рішучий намір навести лад у місцевих осередках та активно включитися у вирішення злободенних проблем виборців.

Обрано нове керівництво Виноградівської районної та міської організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  3 Квітеня 2011 +Коментар | подобається