Останні події

Депутати «УДАРу» виступають проти підвищення цін на проїзд в ужгородських маршрутках

Депутати Закарпатської обласної організації партії «УДАР» висловили рішучий протест проти підвищення цін на проїзд в ужгородських маршрутках до 2 грн. Про це під час преc-конференції заявив Ростислав Буланов, депутат Ужгородської міської ради, член тимчасової контрольної комісії з проблем громадського транспорту.

Питання про ціни на проїзд в ужгородському міському транспорті розглядалось 30 березня на засіданні міськвиконкому, напередодні якого члени тимчасової контрольної комісії подали звіт, затверджений депутатською більшістю, про те, що попередня ціна 1 грн. 75 коп. є оптимальною.

Присутні на засіданні міськвиконкому зазначили, що буде нелогічно, якщо виконком, який створений депутатами, виступить проти рішення тих-таки депутатів. Проте мер Ужгорода Віктор Погорєлов повідомив, що його влаштовує ціна в 2 грн., не поставив це питання на голосування і припинив його обговорення.

 

«Чому аргументи депутатів вважаються слабшими за аргументи перевізників і заступника мера? На минулому засіданні міськвиконкому було зазначено, що 1,75 грн. – це рентабельно, а на останньому засіданні прозвучало, що рентабельна ціна – 1,79 грн. Між засіданнями виконкому нічого не змінилось: ні ціни на паливо, ні ціни на продукти, ні інші ціни не виросли. Залишається незрозумілим, чому так швидко і за рахунок чого росте ціна. Можливо, приватні перевізники за ці два тижні вирішили, що вони повинні заробляти більше?», - зазначив Ростислав Буланов.

«Ціна в 2 грн. суперечить економічним розрахункам, та є занадто високою для такої низької якості транспортних послуг, які надаються в Ужгороді, і наші чиновники прекрасно це розуміють. Вони насамперед повинні чесно виконувати свої обов’язки, а не перейматись власними фінансовими інтересами. Наше завдання – зробити все можливе і неможливе, аби вберегти ужгородців від таких упереджених дій чиновницької влади», - вважає голова Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Валерій Пацкан.

Депутати «УДАРу» виступають проти підвищення цін на проїзд в ужгородських маршрутках

  4 Квітеня 2011 +Коментар | подобається