Останні події

«УДАРівці» привітали працівників Ужгородського реабілітаційного центру «Дорога життя» з Великоднем

З нагоди Великодніх свят Закарпатська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» провела зустріч з викладачами Ужгородського медико-соціального реабілітаційного центру для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку «Дорога життя». Активісти партії привітали з Великоднем вихованців, викладачів та медичних працівників закладу.

«В реабілітаційному центрі «Дорога життя» працюють справжні фахівці, які піклуються про дітей з вадами розвитку та допомагають їм відчути себе повноправними членами громади. Ми вважаємо своїм обов’язком підтримувати таку благодійну діяльність і з нагоди свята підготували для кожного працівника центру пасхальні подарунки, які скрасять святкові столи в їхніх родинах», – зазначив Валерій Пацкан, голова Закарпатської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

 

Партія «УДАР» забезпечує щомісячне фінансування пального для двох автобусів центру, що здійснюють доставку маленьких пацієнтів. «Від імені нашого колективу та від себе особисто висловлюю щиру подяку керівництву партії «УДАР Віталія Кличка» за надану нам матеріальну допомогу, за активну участь у всіх святкових заходах та небайдужість до наших вихованців», – розповів Олег Кириленко, директор «Дороги життя».

Члени партії «УДАР» на Закарпатті не перший рік надають фінансову допомогу реабілітаційному центру, де вже більше 10 років маленьким ужгородцям надають безкоштовне лікування.

«УДАРівці» привітали працівників Ужгородського реабілітаційного центру «Дорога життя» з Великоднем

  27 Квітеня 2011 +Коментар | подобається