Останні події

Закарпатські студенти обрали собі нового мера

Нею стала Катерина Келемен (партія КіВі),  представниця команди Єдиного Студенства. Катерина є наступницею попереднього студентського мера, Дениса Мана.

«Я задоволений. Мером стала дівчина з команди, яку я привів до перемоги минулого року. Катерина підтримує запроваджений мною курс і пообіцяла усілякі покращення», - зазначив колишній мер.

Щоб взяти участь у виборах, кандидати готували програми партій, агітували, брали участь у публічних дебатах, давали передвиборчі обіцянки. Все, як в реальному житті.

«Я б порадив студентам запровадити нововведення, згідно з яким студентський мер ніс би певну відповідальність за обіцянки, які дає. Потрібно відходити від практики, яка нині існує в нашій державі – практики популізму. Від новообраного мера мають прослідковуватись чіткі дії не тільки на самій Студреспубліці, а і в «міжвиборчий» період», - порадив запрошений експерт дебатів, голова Закарпатського УДАРу Валерій Пацкан.

Тож, мера обрано і  майже 400 студентів закарпатських вузів роз’їжджаються по-домам. Студентську республіку офіційно закрито, але ж студентське літо продовжується.

  13 Липня 2012 +Коментар | подобається