Останні події

В Ужгороді за підтримки партії «УДАР» відбувся ХІІ Міжнародний турнір з фехтування

2 травня в обласному центрі пройшли фінальні поєдинки престижного Міжнародного турніру країн Карпатського єврорегіону з фехтування серед юніорів та кадетів, присвяченого заслуженому тренеру України Анатолію Герею. Цьогоріч змагання зібрали 250 спортсменів з України, Білорусі, Румунії, Угорщини, Польщі, віком від 16-ти років. Серед них 5-6 учасників, які входять у сотню кращих фехтувальників світу.

Забезпечили проведення Міжнародного турніру активісти Закарпатської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»: « Ми дуже вдячні за підтримку депутатам партії, котрі неодноразово допомагають організовувати наші змагання. Призери  цьогорічних поєдинків отримали в подарунок від партії «УДАР» DVD-плеєри. Також за сприяння «ударівців»  ми маємо можливість забезпечити якісну рекламу чемпіонату, завдяки чому наразі про ужгородський турнір знають всі. Він є першим рейтинговим змаганням для юних українських спортсменів після чемпіонату світу. Фактично це  відбіркові поєдинки перед першістю України, адже всі наші переможці  займають дуже високі місця у внутрішньому чемпіонаті», - розповів Сергій Горецький, старший тренер збірної області з фехтування та один із організаторів турніру.

Голова Закарпатської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» особисто нагородив найкращих фехтувальників DVD- плеєрами. Так призерами у змаганнях з рапіри серед хлопців стали: Дмитро Чучукало, Ярослав Степура з Києва та Сергій гупало з Волині; з-поміж дівчат найкращі результати продемонстрували Анастасія Динько (Київ),  Настя Ленчук (Львів) та Аліна Рапинець (Ужгород). Титул найвправніших шпажистів за підсумками змагань здобули: серед хлопців – Ян Сич-Зенцов (Харків), Сергій Горецький (Ужгород)  та Дмитро Краснов (Макіївка), серед дівчат – Олександра Корнилова (Макіївка), Влада Харькова (Ужгород) та Маргарита Маковецька (Київ).

В Ужгороді за підтримки партії «УДАР» відбувся ХІІ Міжнародний турнір з фехтування

  2 Травня 2011 +Коментар | подобається