Останні події

Кличко попросив перевірити його мажоритарників

Сьогодні, 19 липня, голова Закарпатського УДАРу Валерій Пацкан офіційно передав список претендентів у кандидати по мажоритарним округам Закарпаття представнику руху «Чесно».

В прес-службі партії запевняють: це не просто список прізвищ. Оголошені претенденти стануть кандидатами, якщо відповідатимуть критеріям доброчесності, адже в партії ставлять ставку на відкритість, діалог із суспільством і відповідальність.

“ Партія \"УДАР\" обіцяла оприлюднити списки своїх претендентів в кандидати і передати їх для вивчення руху \"Чесно\" і зробила це першою з усіх політичних сил. Для нас важливо бути впевненими у кандидатах, які спробують свої сили у боротьб за місця у парламенті нового скликання під брендом УДАР, а тому ми відкриваємо ці списки – щоб всі ці люди пройшли через процедуру громадського обговорення. Претенденти, що отримають у свою адресу велику кількість об\'єктивних та підтверджених фактами негативних відгуків, так і не стануть кандидатами від нашої політичної сили”, - запевнив Пацкан.

Після громадського обговорення претендентів з’їзд, який відбудеться на початку серпня у Києві, затвердить остаточні списки кандидатів. Також, на з’їзді буде ухвалено передвиборчу программу, до якої увійдуть першочергові кроки, які «УДАР» здійснюватиме в парламенті, щоби подолати систему корупції і вивести Україну на шлях до Європи.

  19 Липня 2012 +Коментар | подобається