Останні події

В Закарпатті відбулась конференція обласної організації партії УДАР

Сьогодні, 22 липня, в Ужгороді відбулася Конференція Закарпатської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка». Основна мета – затвердити делегатів на загальноукраїнський з’їзд, який відбудеться 1 серпня в Києві. Відтак 22 представника закарпатського УДАРу через тиждень приймуть участь у затвердженні списку кандидатів у народні депутати по одно- та багатомандатних виборчих округах.

«У політиці мають з’явитися нові принципи. Це – відкритість, це діалог із суспільством і це відповідальність. Саме ці принципи покладено в основу формування нашої команди на виборах. Так, за принципом діалогу з суспільством, «УДАР» співпрацює з рухом «Чесно». Запроваджуючи принцип відповідальності і контролю, ми пообіцяли оприлюднити списки і зробили це єдиними з усіх політичних сил. Претенденти, що отримають у свою адресу велику кількість об\'єктивних та підтверджених фактами негативних відгуків від ЗМІ і громадськості, залишаться на рівні претендентів. Вони так і не стануть кандидатами від нашої політичної сили», - заявив голова Закарпатської обласної організації УДАРу Валерій Пацкан.

Громадське обговорення претендентів-мажоритарників триватиме до 1 серпня, після чого всеукраїнський з’їзд партії УДАР затвердить остаточні, відфільтровані громадськістю, списки кандидатів. Тоді ж буде ухвалено передвиборчу програму. До неї увійдуть першочергові кроки, які «УДАР» здійснюватиме в парламенті. З’їзд проходитиме відкрито – не буде «публічних» і «закритих» частин. Команда «УДАРу» і програма будуть

  22 Липня 2012 +Коментар | подобається