Останні події

УДАР проти того, щоб половину прибутків ужгородського Водоканалу віддали у приватні руки

Депутати Ужгородської міської ради сьогодні, 20 липня, прийняли рішення, яким дозволили спільну діяльність комунального підприємства \"Ужгородський водоканал\" і розподіл його прибутків із іншим підприємством.

Депутат партії «УДАР» Ростислав Буланов виступив проти ухвалення такого рішення, запевняючи, що депутати Ужгородської міської ради, які проголосували «За», забезпечили колосальне відмивання державних коштів, розкрадання майна Водоканалу і можливість подальшого подорожчання тарифів на воду в місті.

Сьогодні, 20 липня, депутати Ужгородської міської ради прийняли рішення, яким дозволили укладання договору про спільну діяльність комунального підприємства \"Ужгородський водоканал\" із приватною структурою.

Відповідно до скандального рішення, ТзОВ «Комунальні системи України» отримуватиме половину доходів Водоканалу, виключне право на «різницю тарифів», сума яких вже на сьогоднішній день складає 20 млн грн., а також можливість впливати на затвердження тарифів на воду і відключення неплатників від водопостачання. Натомість, підприємство обіцяє за 10 років вкласти у потреби Водоканалу трохи менше 30 млн грн. і забезпечити цілодобове водопостачання.

«Мене, як ужгородця, непокоїть пункт договору, в якому стороні 1 (ТзОВ «Комунальні системи України», авт.) надається виключне право на отримання «різниці тарифів». Виходить, що фірма 10 років вкладатиме по 3 млн. грн, і вже за перший рік матиме можливість отримати у 8 разів вищу суму. Замість того, щоб ви, Віктор Володимирович (йдеться про мера Ужгорода, Віктора Погорєлова, авт.) рекламували вищезгадану фірму, на сесію мали прийти її представники і досконало все пояснити депутатам. Я проти прийняття цього рішення без досконалого його вивчення», - заявив депутат Буланов.

За словами депутата, рішення прийнято з однією метою: грубо відмивати державні кошти. А керівництво Водоканалу, яке не в змозі забезпечити ефективну роботу установи, давно пора змінити.

  21 Липня 2012 +Коментар | подобається