Останні події

Не гірші олімпійців

На честь відкриття Олімпійських ігор, 28 липня відбувся міжобласний турнір з настільного тенісу серед чоловіків, у рахівській ЗОШ № 1.

Ранок лише набирав обертів сонце весело підіймалося по небу, а успортзалі школи вже лунав стукіт кульок. Після розминки ,  невеличкого розігріву усі гравці були готові до поєдинків.

Організаторами турніру є Рахівська районна ‘’ організація політичної партії ‘’ УДАР Віталія Кличка ‘’ Дан В.І , керівник окружного штабу партії ‘’УДАР’’ Дімич В.В . А от безпосереднє проведення змагань покладалося на головного суддю турніру Вішована В.М.

 

Стрілка уже майже досягала одинадцятої години як учасники вишикувалися у шеренгу для офіційного початку змагань. Відкрили турнір вступні слова організаторів та судді . Кожен із них  привітали усіх із відкриттям Олімпійських ігор у Великобританії та побажали гравцям лише золотих та срібних медалей і щоб їхній змагання стали нічим не гіршими олімпійських змагань. А от головний суддя пообіцяв судити справедливо і не допускати порушень на тенісному столі.

Було дві групи учасників старша – від 50 і до 75 років та молодша – від 14 до 49 років . Старша група складалася з 8 учасників Чічака …. ,Дряшкаби В. , Дергунова М , Горненги…, з Рахівського району та Монича … , Носи…, Аровича В , Максимчука І з Тячівського району. Щодо , молодшої групи то тут були 8  учасники лише Рахівського району :             Катеренюк В,Яремчук… , Савчук В , Савчук І , Ретізник … , Романюк М , Гамеза … , Кабаль С.

Після урочистостей та побажань усі озброїлися своїми ракетками у одні руці та кулькою у іншій і порвалися у бій за перемогою . Стукіт заполонив зал , кулька немов навіжена почала літати з одного поля стола на інший ударяючись при цьому то у одну ракетку то у іншу. Години спливали, забираючи з собою партію за партією, лише по стомлених , але дедалі азартніших гравцях відбилася кожна хвилина зниклого часу. З кожною минаючою грою хтось розчаровано зітхав , а хтось переможно викрикував , хтось витирав ракетку від спітнілих рук , а хтось випивав по цілій пляшці води від спраги. Не обходилося і без сутичок на полі бою , але пильний суддя розсуджував противників , також не минулося і без дружніх обіймів та мужніх потисків рук. Атмосфера була напружена не встояв також головний організатор і теж взяв до рук ракетку. Як і молоді так і старші гравці боролися до останнього за втрачену кульку і невідомо хто кому показував як потрібно грати старші молодшим чи молодші старшим?

Але уже після тривалих баталій тобто ,56-ти ігор на дві групи , або по 7 турів визначився переможець. У старшій групі 1 місце посів Максимчук Іван , 2 – Дергунов Микола, а от 3- поділили між собою Дряшкаба Василь та Арович Василь.  У молодшій 1- Катеренюк Василь, 2-Кабаль Степан , 3- Савчук Ігор.  Нагородили переможців медалями та нагородами. Такому не дісталося нічого не засмучувалися , адже  прийшли сюди просто за грою та гарним настроєм . А щоб закарбувати цю подію завершили турнір колективним фото.

  3 Серпня 2012 +Коментар | подобається