Останні події

В Ужгороді відкрили ролледром

За підтримки фан-клубу братів Кличків в Ужгороді, на місці ковзанки Ice Land, біля супермаркету «Дастор» відтепер працюватиме майданчик для катання на роликах, скейтах та велосипедах.

Ролледром  побудований таким чином, аби можна було робити  різноманітні трюки на спеціальних рампах та з’їздах з перилами. Ужгородці отримали можливість безкоштовно протестувати площадку в п’ятницю, 10 серпня. Професіонали підігрівали глядачів показовими виступами. На додаток, свій показовий матч зіграли юні хокеїсти з  команди «Закарпатські ведмеді», вихованці спортивної школи «Спартак».

На відкритті був присутній депутат Ужгородської міської ради Ростислав Буланов («УДАР»). Він переконаний, що така подія є важливою в житті ужгородської молоді.

«Я радий, що в нас є підприємці, які відкривають такого роду майданчики. Вони не ганяються за грошима й прибутком, а роблять це для нашої молоді. Для Ужгорода це дуже актуально адже, на жаль, місцева влада не надто переймається організацією місць для дозвілля молоді. Один з пунктів нашої програми є розвиток меценатства та благодійництва шляхом створення для цих напрямів сприятливих фіскальних умов з боку держави та інформаційної політики», - розповів Буланов.

  13 Серпня 2012 +Коментар | подобається