Останні події

УДАРна молодь на Говерлі

У час, коли більшість цікавить матеріальна вигода, \"УДАРна молодь\" робить хорошу справу на користь природи. Минулого тижня близько півтора десятка молодих людей пройшли маршрутом \"Лумшори- Полонина Руна\".

Тут вони піднялись на найвищу гору Перечинщини й установили там смітники, а окрім цього зібрали 10 мішків сміття.Схожу акцію повторили і цього тижня. Молоді ударівці тепер вже покорили найвищу гору України – Говерлу. Цього разу команда активної та свідомої молоді налічувала вже 40 людей.

«На Говерлі ми також встановили смітники й очистили її від шаленої кількості сміття, яке за собою залишають «небайдужі» до природи туристи. Саме завдяки таким заходам привертається увага до досить болючого питання – безлад та захаращення сміттям наших лісів та загалом природніх об’єктів, - зазначив куратор «УДАРної молоді» - Денис Ман.

Є віра, що допоки молодь, яка ще цінує та любить красу природи, організовує подібні акції, то вдасться хоч на якийсь відсоток зберегти та оновити нині засмічені природні ділянки краю. Молодь «УДАРу» сподівається, що до її лав прилине ще не один десяток людей, адже це не остання їх ідея. Попереду ще багато роботи!

  14 Серпня 2012 +Коментар | подобається