Останні події

Губернатор Ледида пообіцяв, що більше тиску на кандидата від УДАРу не буде

На конфлікт між вчителькою Чабанівської сільської школи, що на Закарпатті, і головою Ужгородської РДА звернув увагу навіть губернатор області Олександр Ледида.

У середу, 15 серпня, він запросив до себе обох учасників  спору – голову Ужгородської РДА Руслана Чорнака та голову Ужгородської районної організації УДАРу, директора Чабанівської школи Ларису Сарваш.

Нагадаємо, минулого тижня пані Сарваш звернулась до журналістів і громадськості із закликом захистити її від тиску, який на неї чинить місцева влада через її політичну приналежність. Так, вже місяць з директором школи велися «профілактичні бесіди», на яких місцеві чиновники різних рівнів пояснювали їй, що керівну посаду в освітніх закладах краю не може займати не член Партії Регіонів. 
«На зустрічі Олександр Ледида був ввічливим і проконтролював, щоб моя заява на відпустку у зв’язку із участю у виборах була підписана начальником ужгородського районного відділу освіти, як це і передбачено законодавством. В кінці зустрічі він запевнив, що ні під час виборів ні після них до мене більше не буде жодних претензій через те, що я, будучи директором сільської школи, очолюю районну партійну організацію УДАРу, адже жодного разу агітацією в стінах школи не займалася», - заявила пані Сарваш.

Звернення Сарваш Лариси:  http://www.youtube.com/watch?v=4-scQ4C4RJg&feature=youtu.be

  16 Серпня 2012 +Коментар | подобається