Останні події

УДАР обурений тиском на закарпатську молодь

Міліція «попередила» ужгородських студентів через Кличка на майках?

Вчора на Театральній площі в Ужгороді зібралися студенти – учасники цьогорічної «Студентської республіки». Перед від’їздом на всеукраїнську Студреспубліку, вони вирішили пройтися містом у «республіканських» футболках і потанцювати на Театральній площі. Але дійство перервав патруль міліції.

 

Після короткої бесіди з новообраною мером студентів Катериною Келемен, правоохоронці винесли їй усне попередження. Мовляв, наступного разу їй «світить» штраф.

Студенти припускають: їх «попередили» не через акцію, яка нікому, по-суті не заважала, а через написи на їх футболках. Справа в тому, що на цьогорічній Студентській республіці молодь збиралась під гаслом виборчої кампанії  партії УДАР «Починаємо бій за Україні».

Куратор молодіжного руху партії, колишній мер закарпатських студентів Денис Ман обурений: «Дивно сьогодні спостерігати за некваліфікованими та незрозумілими для громадськості діями правоохоронних органів. Десяток студентів в центрі міста провели абсолютно спокійну і безпечну акцію, яка за своєю суттю не несла ніякої небезпеки ні її учасникам, ні, тим більше, жителям міста. Дії представників міліції в юридичній площині можна розцінювати як некваліфіковані. Впродовж останніх декількох років я організовував і брав участь у величезній кількості подібних і на багато більш масових заходах. Але  вперше стикаюсь з таким конфліктом. Припускаю, що активність з боку правоохоронних органів викликана великою зацікавленістю написом на футболках учасників». 

  17 Серпня 2012 +Коментар | подобається