Останні події

Молодь УДАРу вимагає від мера Ужгорода подбати про сміття


Активісти «УДАРної молоді» розробили карту Ужгорода, на якій червоним зазначили місця, де в місті конче необхідні смітники. На цей крок вони пішли через те, що влада, на їх думку, має уважніше ставитись до проблеми чистоти вулиць.

«Нам набридло, що в Ужгороді брудно, а для того, щоб викинути сміття, деколи, доводиться шукати смітник в радіусі сотень метрів. Такого не має бути в європейському місті. Тому, ми вирішили допомогти меру Погорєлову, який, вочевидь, не ходить містом, яким керує. Сьогодні ми відправили йому карту, на якій зазначили місця, де хочемо найближчим часом побачити смітники. Це той мінімум, який має забезпечувати місцева влада. Якщо вони і цього не можуть, то навіщо займають владні крісла?», - зазначив куратор молодіжного крила УДАРу Денис Ман.

Зазначимо, що для того, щоб створити «без-смітникову карту міста», молодь партії  УДАР у суботу вийшла на міські вулиці з екологічною акцією. Озброївшись всіма необхідними знаряддями, вони прибрали від сміття вулиці і площі обласного центра Закарпаття.

  20 Серпня 2012 +Коментар | подобається