Останні події

У Хусті впевненні, що за кандидатом Лазоришинцем піде молодь

Про це в журналі Слово пише голова Хустської районної організації \"УДАРу\" Михайло Пристая:

\"За два роки, впродовж яких я очолюю Хустську районну організацію Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» та є депутатом Хустської районної ради, маю честь спілкуватися з великою кількістю людей, в тому числі, вчителями, лікарями, правознавцями та іншими. Адже наша політична сила опирається саме на інтелігенцію та молодь, тобто формує нову (високоінтелектуальну) еліту, яка може і повинна іти попереду в наближенні  України до європейських стандартів. На цьому шляху потрібно цілеспрямовано позбуватись застарілих догм в управлінні державою  та суспільних вад: корупції, клановості та кумівства в діяльності всіх структур владної вертикалі.

 

Майбутнє належить молодим. І вони його повинні творити на засадах Правди та Добропорядності – такий лейтмотив лежить в основі діяльності кожного члена нашої партії. На цьому не одноразово наголошував і наш лідер Віталій Кличко, добре розуміючи визначальну роль молоді в розвитку українського суспільства та держави. Тому, наш лідер гуртує та розбудовує партію навколо талановитої та енергійної молоді, свідомих патріотів своєї Батьківщини, готових забезпечити в ній зміни на краще.

За прикладом далеко ходити не треба: за межі краю і навіть країни шириться добра слава про нашого земляка, знаменитого кардіохірурга, професора, члена-кореспондента АМН України, людини із світовим іменем – Лазоришинця Василя Васильовича.

Він досяг високої майстерності у своїй діяльності і сповна віддає набутий досвід молодим колегам, які завтра прийдуть на зміну представникам старшого покоління, щоб ніколи не переривався зв’язок поколінь, щоб наша медична галузь завжди була на висоті і справно служила людям.

Ось чому керівництво партії «УДАР Віталія Кличка» підтримало намір Лазоришинця Василя Васильовича балотуватися в народні депутати України по мажоритарному виборчому окрузі № 71, бо за ним піде молодь. І не лише медичних установ – коледжів, санаторіїв-профілакторіїв, сільських та центральних лікарень, фапів та інших, але й інших установ. Адже знаменитий лікар – наш земляк, родом із с. Сокирниці і всі знають його родину. для всіх В.В. Лазоришинець є прикладом того, що кожна людина може досягти поваги та шани своєю сумлінною працею, творити себе для високої віддачі суспільству.

Особисто я знайомий із прославленим кардіохірургом порівняно недавно і, відверто кажучи, був здивований його простотою і доброзичливим ставленням до людей, зокрема й молоді. Він не дає пустих обіцянок, не збирається підкупати виборців. Натомість, справно робив і робить  добро людям, допомагає їм у скруті.

І буде несправедливо, якщо найвищий законодавчий орган України залишиться без такої особистості, як Василь Васильович Лазоришинець: людини порядної, безкорисної і справжнього патріота рідного краю і Батьківщини.

Тож, щасти Вам Василь Васильович на праведній дорозі на благо нашого народу, а наша політична сила, в свою чергу, зробить все для вашої перемоги.

  21 Серпня 2012 +Коментар | подобається