Останні події

Ще 270 закарпатців можуть підтвердити свою «УДАРну» партійну приналежність

Закарпатські члени партії УДАР масово отримують партійні квитки по всій області. На нараді Закарпатського обласного партійного осередку свої партійні квитки отримали 270 новоспечених «УДАРівців».

Також,  голова обласного осередку партії Валерій Пацкан вручив посвідчення кандидата у народні депутати України однопартійцям, які боротимуться за місця у Верховній Раді по мажоритарним округам. Відповідні картки днями отримали Ростислав Буланов (округ № 68, з центром у м. Ужгород), Олександр Ланьо (о. №69, з центром у м. Мукачево),  Олександр Кічковський (о. №70, з центром у м. Виноградово),  Василь Лазоришинець (о.№71, з центром у м. Хуст), Василь Дан  (о.№72, з центром у м. Тячів),  Олександра Ленд’єл (о.№73, з центром у м. Виноградів).

Своє посвідчення отримав і сам Валерій Пацкан, який балотуватиметься до Верховної Ради під номером 19 партійного списку.

Валерій Пацкан зазначив, що гордиться командою, яку вдалося зібрати на Закарпатті. «Ми розраховуємо на вас, свою команду, не тільки під час виборів. Партія УДАР має великі амбіції на довгий термін. Це серйозні наміри щодо приходу до влади. Вже сьогодні в кожному з вас люди бачать майбутню владу різних рівнів»

  21 Серпня 2012 +Коментар | подобається