Останні події

Ударну силу продемонстрували спортсмени у центрі Ужгорода

Днями, на Театральній площі в Ужгороді відбулося свято молодості та сили – змагання з пауерліфтингу. Організатором дійства виступила обласна федерація з пауерліфтингу, а також політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» . Особливістю цього змагання, за словами ведучого Андрія Федорішко, стало те, що воно вперше вийшло із закритих приміщень і проводилося на свіжому повітрі та відкритому просторі. До речі, його вихованка, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонка та рекордсменка України Єлизавета Бан, виступила одним із суддів турніру.

Змагання продемонстрували прагнення нової політичної сили Віталія Кличка до прозорості, чесної конкуренції та зміцнення здоров’я нації. Під час відкриття турніру депутат міської ради, кандидат у народні депутати України по ужгородському виборчому округу № 68 Ростислав Буланов наголосив, що партія «УДАР» завжди підтримуватиме подібні заходи, які культивують здоровий спосіб життя та спрямовують молодь до самореалізації за принципом давньогрецької мудрості: «В здоровому тілі – здоровий дух».

У змаганнях, крім представників нашої області, також взяли участь гості з сусідньої Львівщини. За підсумковими результатами головну нагороду здобув вже доволі відомий силач з Великого Березного Володимир Цифра. Але й інші учасники не залишились без нагород, оскільки судді оцінювали лише абсолютні досягнення, без поділу за ваговими категоріями. Хоча головними нагородами для учасників змагань та глядачів, мабуть, стали гарний настрій, віра в себе та в здатність змінити життя в Україні.

  5 Вересня 2012 +Коментар | подобається