Останні події

Мам, а я до школи не піду…!

Цей лист надійшов на адресу Закарпатської обласної організації УДАРу

Днями мені син школяр заявив «Мам, а я до школи  не піду…!» Це мене спантеличило. Та аргументи дитини – залізні: він стомився відчувати себе бідним. У  вітчизняній пресі прочитала, що аби відправити у школу одну дитину, потрібно мати заощаджених не менше 3 тис. гривень. І це неповні затрати. А якщо врахувати, що в школі навчаються діти із сімей з різними статками, то заява мого сина абсолютно зрозуміла. Адже однокласники із забезпечених родин претензійно задають тон в одязі, у шкільному споряджені, навіть у поведінці. Матеріальна нерівність породжує соціальну... Малозабезпечені діти почуваються у школі та й поза нею невпевнено. Це травмує психіку, а ми, батьки таких учнів, усіляко зі шкіри пнемося, аби забезпечити дитині усе, або майже усе необхідне для школи: працюємо на кількох роботах, позичаємо…

Матеріальні нестатки – супутники життя більшості родин в Україні, де є діти. Зручно почуваються лише олігархи, але вони ніколи не поділяться своїми статками з бідними. Отже, таким, як я залишається уповати на Бога та чекати, допоки ситуація в державі не зміниться .

Надія, як видно, помирає останньою. Але вона у нас жевріє. Вона в тому, що прийдуть до влади у державі порядні люди, які припинять мародерство, заставлять панівні клани працювати на державу, а не на офшори. Нарешті, держава візьме у свої руки провідні галузі промисловості, енергетики, газо- та нафтодобування, створить належні умови для розвитку сільського господарства тощо. І переважна більшість громадян поступово, із зубожіння, житиме достойно.

Має бути втілений у життя гасло «Від заможної людини - до заможної країни». Це гасло, з яким іде на вибори 28 жовтня ц.р. до парламенту України партія «УДАР Віталія Кличка».

На мою думку,  щоб згадана надія  зажевріла ще більше й реалізувалася, нам, виборцям потрібно навколо неї об’єднатися, голосувати на виборах за партійний список ударівців та кандидатів у парламентарі від цієї партії в одномандатних округах.

Марія Сойма.

виборець із Водиці

 

  8 Вересня 2012 +Коментар | подобається