Останні події

Академік Лазоришинець: УДАР зробить українську освіту якісною

Виходець із простої закарпатської сім’ї, відомий кардіохірург, заслужений лікар України Василь Лазоришинець, врятував сотні дитячих життів. Своїм успіхом у кар’єрі та визнанням у світі — завдячує здобутій освіті. Тому для Василя Васильовича питання про роль та розвиток освіти є одним із головних питань. Політика партії «УДАР» щодо освітньої сфери суспільного життя цілком співпадає із поглядами та переконаннями знаного в державі кардіохірурга.

У своїй програмі партії, «УДАР» ставить стратегічне завдання, яке полягає у формуванні в Україні сучасного суспільства знань, у якому знання та можливості їхнього практичного застосування стануть важливим засобом самореалізації і розвитку особистості та ключовими чинниками прискореного розвитку держави і суспільства.

В.В. Лазоришинець впевнений, що надання обов’язкової і безкоштовної повної середньої освіти, а також отримання безоплатної професійно-технічної освіти є саме тим основним каменем у закладенні міцного підмурку, для будівництва сильної, забезпеченої та захищеної держави. Також доцільним, на думку Лазоришинця В.В., є спрямування партії на встановлення ефективних та прозорих зв’язків освіти з виробництвом і бізнесом,  перехід на систему державних грантів для навчання студентів; зрівняння у правах приватних і державних шкіл, дошкільних закладів та вищих навчальних закладів,  а також, визначальною є інтеграція в європейський і світовий освітній простір, входження українських університетів в число провідних університетів світу. Все це неодмінно повинно підняти інтерес молоді і пробудити справжню мотивацію до навчання.

Довідка: Василь Лазоришинець, кандидат у депутати ВР від політичної партії «УДАР» по виборчому округу №71 (з центром у м. Хуст).

  8 Вересня 2012 +Коментар | подобається