Останні події

Партія Регіонів захопила бігборди УДАРу

Вночі, 8 вересня, регіонали самовільно захопили 5 бігбордів, які до 26 жовтня у селах Розівка та Холмок, вздовж траси Київ-Чоп, орендує партія «УДАР Віталія Кличка». Без дозвільних документів,  з порушенням законодавства про передвиборчу агітацію, невідомі особи заклеїли плакати Віталія Кличка власною агітпродукцією. Коли інцидент помітили, кандидат у депутати по 68 виборчому округу  (з центром в Ужгороді) Ростислав Буланов одразу викликав міліцію.

«Сьогодні вони втрутилися у приватну власність, пошкодили чуже майно, а завтра прийдуть до нас додому і заберуть те, що їм подобається», - прокоментував Ростислав Буланов.

За фактом правопорушення правоохоронці склали протокол, до якого прикріпили копію договору представників УДАРу з власником усіх 5 рекламних площадок. За словами підприємця, всі дозвільні документи на встановлення вищезгаданих конструкцій погоджено відповідними органами.

В УДАРі складено акт про перешкоджання передвиборній агітації і готується позов до суду про завдання матеріальної шкоди.

  9 Вересня 2012 +Коментар | подобається